عضو تیم ملی اسكیت سرعت بانوان گفت: با توجه به حضور تیم‌های قدرتمند در گوانگجو، قول كسب رتبه اول تا پنجمی را می‌دهم.

نیلوفر مردانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، با بیان اینكه سطح مسابقات جهانی كلمبیا بسیار بالا بود، اظهار داشت: این پیكارها نسبت به سال‌های گذشته، از سطح بالایی برخوردار بود.

تیم‌ها به خصوص كلمبیا به عنوان قهرمان این دوره، با برنامه حاضر شده بودند. بهترین رتبه من نیز بیست‌و‌سومی دنیا بود؛ اما امسال با كمك خدا و تلاش مربیان، رتبه یازدهمی را از آن خود كردم.

وی ادامه داد: در ماده 10 و 15 كیلومتر رتبه یازدهمی را كسب كردم. در ماده 500 متر نیز ركورد ایران را از 47 ثانیه به 46 ثانیه رسانده و این ركورد را نیز شكستم.

مردانی درباره اسكیت‌بازان آمریكا و ایتالیا كه با عبور از آنها به عنوان یازدهم رسید، گفت: اسكیت‌بازان این كشورها با تمام قوا در پیكارهای جهانی حضور یافته و تیم‌های بسیار خوبی نشان دادند. خوشبختانه از آنها عبور كردم.

دارنده رتبه یازدهم جهان با بیان اینكه با عملكرد خوب در گوانگجو بین 5 نفر نخست قرار خواهم گرفت، خاطر نشان ساخت: با توجه به حضور تیم‌های قدرتمند كره و چین تایپه به عنوان تیم‌های نخست و سوم دنیا، كار سختی دارم.

با نتایج كسب شده در مسابقات جهانی، امید زیادی به قرار گرفتن بین 3 نفر نخست را دارم. قول قرار گرفتن در بین 5 نفر نخست را می‌دهم.

مردانی از تمرینات پیش از اعزام به گوانگجو ابراز رضایت كرد و تصریح كرد: تمرینات خود را زیر نظر سرمربی تیم ملی (ابوالفضل مجیدی) ادامه می‌دهم.
او تمرینات خوبی را در نظر گرفته است.
امیدوارم با دست پر از این رقابت‌ها باز گردیم

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 20 آبان 1389    | توسط: محمد نیکویه    |    | نظرات()