مسعود نیکمهر در گفتگو با خبرگزاری فارس :

انیو مومنی با دروغ بزرگ 6 سال سرمربیگری در تیم‌ملی ایتالیا، خود را به تیم‌ملی ایران تحمیل كرد.


مسعود نیك‌مهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص مسابقات جهانی كلمبیا اظهار داشت:

با توجه به حضور 41 كشور، این مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار بود، به طوری كه در ماده 10 هزار متر به دلیل تعداد زیاد اسكیت‌بازان، رقابت در این ماده را به 2 بخش تقسیم كردند.

وی با بیان اینكه عملكرد اسكیت‌بازان مرد راضی‌كننده بود، تصریح كرد:

با توجه به اینكه ملی‌پوشان مسافت تهران تا كلمبیا را طی كرده بودند، خستگی بر تن آنها مانده بود، به طوری كه در 2 روز اول مسابقات این خستگی اثرات خود را نشان داد، با این شرایط رتبه سیزدهمی ایده‌آل بود.


مربی تیم ملی اسكیت سرعت مردان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینكه چرا محمد صالحی نتوانست رتبه پنجمی سال گذشته را تكرار كند، عنوان كرد:

تمرینات صالحی طوری برنامه‌ریزی شده بود تا وی تمام تمركز خود را روی مسابقات گوانگجو صرف كند، حتی از روز نخست مخالف حضور وی در مسابقات جهانی بودیم، اما به دلیل منافع تیم‌ملی موافقت كردیم و صالحی در 3 ماده كه در گوانگجو برگزار می‌شود، شركت كرد.


وی با اشاره به برخی مشكلات حاشیه ای تاكید كرد: متاسفانه انیو مومنی ادعای 6 سال سابقه سرمربیگری تیم ایتالیا را داشت، اما در بررسی‌های صورت گرفته از كادر فنی فعلی اسكیت سرعت ایتالیا، متوجه دروغگویی وی شدیم. او سرمربی نبوده، بلكه زمانی در كادر فنی فعالیت داشته است.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 آبان 1389    | توسط: محمد نیکویه    | طبقه بندی: اخبار،     | نظرات()