با تست های گرفته شده نفرات اصلی تیم ایران برای حضور در رقابت های جهانی کلمبیا مشخص شدند.

"مسعود نیکمهر" افزود: عصر روز گذشته از اسکیت بازان دعوت شده به اردوی تیم ملی ایران تست هایی نهایی گرفته شد که طی آن نفرات اصلی اردو برای اعزام به رقابت های جهانی کلمبیا مشخص شدند.

وی ادامه داد: با این شرایط اردوی تیم ملی دیگر ریزش نخواهد داشت و این نفرات در صورتی که با مصدومیت و یا افت مواجه نشوند از شانس بسیار بالایی برای حضور در رقابت های جهانی برخوردار هستند.

مربی تیم اسکیت ایران تاکید کرد:‌ البته برای حضور در رقابت های جهانی، رکوردهای ورودی را منظور کرده ایم که اسکیت بازان باید به آن دست یابند، این رکورد ها 25:50 ثانیه است که رکورد نفرات در حال حاضر حدود 26:365 ثانیه بوده و در گام اول به دنبال آن هستیم تا این رکورد را به زیر 26 ثانیه رسانده و در گام های بعدی به آن چه می خواهیم دست یابیم.

نیکمهر گفت: به احتمال فراوان در رده بزرگسالان 3 و در رده جوانان 4 اسکیت باز را به رقابت های جهانی کلمبیا اعزام خواهیم کرد البته اگر رکورد بزرگسالان به آن چه می خواهیم نزدیک نشود این شانس را برای جوانان در نظر خواهیم گرفت که بر تعداد آنها اضافه کرده تا ضمن بالا بردن شانس جوانان، بر روی آینده نگری در این رشته ورزشی نیز توجه لازم شود.

وی ادامه داد: حضور محمد صالحی در کلمبیا قطعی شده و پویا قاسم پور و محمد آروزمند نیز از نفرات اصلی تیم بزرگسالان به شمار می روند، در رده جوانان نیز هومن فهیمی،‌ شایان صباغ، ایمان زندی و فرشید شایان نفرات اصلی بوده و امیر سپهر ربیعی مقدم و صالح رشیدی نیز به عنوان بازیکنان ذخیره در اردو باقی خواهند ماند تا تکلیف تیم اعزامی مشخص شود.

نیکمهر در مورد شرایط و سطح فنی تیم اسکیت ایران گفت: شرایط خوب است و از سطح کیفی نفرات رضایت دارم، البته به دلیل برگزاری لیگ، اردوی تیم ملی یک هفته تعطیل خواهد بود و پس از آن در دو نوبت صبح و عصر اردوها را تا زمان اعزام پیگیری خواهیم کرد تا نفرات با آمادگی بیشتری به این رقابت ها اعزام شوند.


گفتنی است در تست نهایی تیم ملی اسکیت ایران رضا رفیعانی دبیر فدراسیون اسکیت و ناظر کمیته انضباطی فدراسیون از نزدیک بر روند فعالیت ملی پوشان نظارت داشتند.

رقابت های جهانی اسكیت كلمبیا از 28 مهر تا 8 آبان ماه برگزار خواهد شد.

بیشتر ببنید در گالری عکس :


مرحله اول انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت مسابقات کلمبیا 2010

مرحله دوم انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت مسابقات کلمبیا 2010


نوشته شده در تاریخ جمعه 2 مهر 1389    | توسط: محمد نیکویه    | طبقه بندی: اخبار،     | نظرات()