تنها هدف خود را برروی اثبات شایستگی نمایندگان ایران دررقابت های جهانی کلمبیا معطوف کرده ایم."مسعود نیکمهر تصریح کرد: در حین برگزاری اردوی تیم ملی اسکیت ایران، تست هایی از اسکیت بازان گرفته شد تا از آخرین وضعیت آنها مطلع شویم.

البته 28 ملی پوش را به اردو فراخواندیم که‌ فرهاد بهرامی از بوشهر به دلیل غیبت از اردو کنار گذاشته شد و با 27 ملی پوش کار خود را ادامه دادیم.
وی با اشاره به اهمیت رقابت جهانی اسکیت گفت:‌

بدون شک در کلمبیا باید شاهد حضور مدعیان آسیایی و جهانی باشیم چرا که هیچ کدام از آنها نمی خواهند این فرصت را از دست بدهند و بدون شک با تمام توان به میدان می آیند.

مربی تیم ملی اسکیت ایران ادامه داد:

در این اردو سعی کردیم بر روی نکات لازم کار کرده و توانایی تیم ملی را محک بزنیم، بدون شک تا فرصت باقی مانده به مسابقات جهانی کلمبیا تیم را به شرایط مطلوب خواهیم رساند تا شاهد عملکردی موفق از ملی پوشان اسکیت کشورمان باشیم.

وی از عملکرد اسکیت بازان در ماده های سرعت و استقامت ابراز رضایت کرد و گفت:

ملی پوشان نشان دادند انگیزه بسیار بالایی برای حضور در این رقابت ها دارند و خوشبختانه در طول اردو نیز شادابی خاصی در بین اسکیت بازان دیده شد.

گفتنی است در این اردو، سید جلال استادی، شاهین درفشیان و محمد مهدویان به عنوان کمک، نیکمهر را در آماده سازی تیم ملی اسکیت ایران همیاری کردند.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 18 شهریور 1389    | توسط: محمد نیکویه    | طبقه بندی: اخبار،     | نظرات()